טיפים לעיצוב משרד בוטיק

בבואכם לחשוב על עיצוב משרד בוטיק, חשוב להבין שהמשרד ישמש אתכם וגם את הלקוחות שלכם. כלומר יש לתת את הדעת על מה הם יראו וירגישו כשייכנסו אליכם למשרד. חשוב לעבוד על החוויה שהלקוח יחווה, כיצד הוא ירגיש אצלכם ועם מה הוא יצא.
מרבית האנשים סוגרים עסקאות במקום בו נעים להם לשהות והכימיה טובה.

שני סודות מקצועיים בתכנון נכון של עיצוב משרד בוטיק, שייראה הכי טוב שאפשר וישרת אתכם מבחינה עיסקית:

  1. יחד עם מציאת מעצבת פנים טובה, עליכם למצוא מעצבת גרפית טובה.
    עיצוב משרד עבור העסק שלכם חייב להיות מלווה עם בניית הניראות הגרפית שלכם, גם המודפסת וגם הדיגיטלית.
    חשוב שהלוגו שלכם ישקף את תחום העיסוק שלכם והמסר שלכם, ובהתאמה, הגוונים שילוו אתכם במשרד יכולים להתאים לכך, או להשלים את הצבעים. דוגמא:
    קוסמטיקאית שהלוגו שלה בלבן וירוק או לבן וורוד, סביר להניח שמרבית הקליניקה תהיה לבנה עם חזרות של הגוונים שיופיעו בלוגו. פחות סביר שהקליניקה שלה תהיה אדומה, עם כמה נקודות צהובות…..
  2. הדבר הבא שעליכם לעשות, לפני שאתם פונים לעיצוב משרד שיתאים לכם, הוא לזקק את רשימת הערכים שהמשרד שלכם יתן ללקוחות, כדי שנוכל למצוא דרך לשקף את הערכים הללו בעיצוב.
    לדוגמא: משרד עו"ד לדיני משפחה רוצה מצד אחד לשמור על "יוקרה ומקצועיות", מצד שני לשדר גם זמינות, הקשבה וחמימות.

מצויידים ביכולת המחשה גרפית ובמילים של ערכים, אפשר להתחיל לעצב משרד קטן, שיתאים ככפפה לצרכים שלכם ולחלומות שלכם.

בנוסף, ישנם פרמטרים רבים נוספים שיש לקחת בחשבון בבחירת משרד:

מקור אור טבעי – כמה חלונות יש למשרד? האם ניתן לסדר שבכל חדר יהיה חלון? גם אם לא ניתן, שלא תיפול רוחכם, יש דרכים רבות להשיג תחליף לתחושה של חלון….

כניסת אוויר צח: האם ניתן לפתוח חלון במרד? או שיש הזנת אוויר צח מבחוץ באמצעות תעלה? (פחות מומלץ). ואם כן, חשוב מאוד להיערך לתחלופת או טיהור האוויר שנמצא במשרד.

איזורי שירות כמו מטבחון / שירותים – האם תרצו שיהיו בתוך המשרד? או שישנה אפשרות להשתמש בשירותים אלו בקומה? בשיתוף עם משרדים אחרים?

מבנה המשרד – האם הוא מלבני או ריבועי? המבנה האדריכלי מכתיב הרבה פעמים גם את ההיררכיה של המשרד: אם יש שותפים שווים, כדאי לבחור משרד ריבועי. אם יש בוס והיררכיה מסודרת מתחתיו, מבנה מלבני יתאים יותר.

חווית לקוח – כל הפרטים הקטנים שהלקוח יחווה מהרגע שמתקרב לאיזור המשרד שלכם, בכניסתו, תוך כדי שהייתו, ולאחר מכן גם ביציאה.
מתבטא בריח, בתאורה, באסתטיקה, בהרגשה של רווחה, בפינוקים…

על כל הדברים הללו חשוב לחשוב היטב כאשר מגיעים לעיצוב פנים משרד בוטיק. זה מה שיבדל אתכם הרבה פעמים מהמתחרים.

לפני שתתקשרו, מעוניינים לראות תמונות של משרדים מעוצבים?

שלכם, יפעת אנג'ל