הום סטייג'ינג Home staging

רוצים למכור את הבית במהירות? 
רוצים לדעת כיצד לסדר את הסלון? המטבח? ושאר החדרים?
האם אתם רוצים שמי שייכנס ירצה לקנות במיידית?
אם כן, כדאי לקבל לפנות לייעוץ מקצועי – הום סטייג'ינג

 

הום סטייג'ינג הוא הלבשת הנכס לקראת מכירתו. בבתים פרטיים, מדובר בעיצוב וארגון הבית לקראת מכירה לקהל הלקוחות המתאים ביותר. כלומר, השבחת הנכס, בתקציב מוגדר מראש, הבא להלביש את הבית בצורה השיווקית והאטרקטיבית ביותר, כדי למכור אותו במחיר הנכון בזמן הנכון.

 

הום סטייג'ינג, במובן מסוים, הוא ההיפך מעיצוב פנים. בעוד שבעיצוב פנים מנסים לקלוע לטעם של בעל הדירה בצורה המירבית, הרי שבהום סטייג'ינג מעצבים את הבית בצורה שפונה למכנה משותף רחב ככל האפשר של קונים פוטנציאלים. מכוונים את העיצוב לכמה שיותר אנשים.

 

הרעיון הכללי הוא לייצר את המראה הטוב ביותר עבור הבית, לפתור ולטשטש נקודות חולשה, ועל ידי כך לעזור לקונים לדמיין כמה יהיה נפלא לגור בנכס הספציפי הזה.

 

מדובר בהוצאת כסף למטרת מכירת הבית. המטרה היא לא להשקיע את מיטב הכסף, אלא לנצל אותו בצורה יעילה שתביא את התמורה במהרה. לא מדובר בשיפוץ מאסיבי, אלא בסידור, עיצוב וארגון מחדש של הנכס, באופן חכם, שיחזיר את ההשקעה בעת המכירה.

 

השירות כולל שימוש בטכניקות מעולם עיצוב הפנים, איתור פרטי ריהוט נכונים ומתאימים מחנויות יד שנייה, או מציאות בשוק.

 

בהום סטייג'ינג נעזרים בטקסטיל, תמונות, ריפוד, תאורה, וילונות וחפצי אמנות על מנת ליצור אווירה עיצובית ותחושה כי הבית מושקע ונוח למגורים.

 

זיכרו – קונה פוטנציאלי מחליט האם לקנות את הנכס בעיקר לפי הרושם הראשוני והאווירה אליה הוא נכנס בפעם הראשונה לנכס.

 

לאחר ביצוע הום סטייג'ינג, הבית נראה גדול יותר, בהיר יותר, נקי יותר, חם יותר, אוהב יותר – וזה מה שגורם לקונים לרצות לרכוש אותו.

 

ההשקעה הכספית הנדרשת משתנה מנכס אחד למשנהו. הכלל הכללי הוא שאין לעבור את ה-2% משווי הנכס, על מנת להפיק פי 3 ממנו במכירה.

 

הזמן הנדרש הוא בן 2-3 ימים לבין 2-3 שבועות, בהתאם למה שמחליטים לעשות ולהשקיע. בכל מקרה אין מדובר בתהליך שיפוץ או שדרוג ארוך טווח.

אז איך מתחילים?
מזמינה אתכם להתקשר כעת לפגישת ייעוץ ללא התחייבות 050-2322035
כדי שנעשה סדר בתהליך הום סטייג'ינג שלכם, נכיר ונבין את הצרכים והעלויות

שלכם בברכה,
יפעת אנג'ל, מעצבת פנים