ממליצים | סיוון ויואב

ליפעת הגענו בהמלצה של חברים.

כחובבת עיצוב כבר היו לי תוכניות לבית, אבל הבדלי טעם תהומיים ביני לבעלי והחשש שהחלקים השונים של השיפוץ לא יתחברו ביניהם הובילו אותנו לחפש מישהו מקצועי שייתן מענה וחסות לכל אלה.

כשהגענו ליפעת, מאוד מצא חן בעינינו שהיא אינה כופה את טעמה על טעמנו, אלא עושה תחקיר מעמיק על השגרה שלנו, הדברים שחשובים לנו ומה חסר לנו ביום יום. היה לי חשוב למצוא מעצב שלא יכפה עלי שבלונות עיצוביות אותן הוא מיישם בכל בית שהוא מעצב אותו, אלא שיזרום איתי ועם רצונותיי.

בהיותנו זוג עם טעמים שונים לגמרי, ובהיותי פרפקציוניסטית הזהרנו את יפעת על הקשיים שהיא תעמוד בהם: בצורך לגשר בינינו ולעמוד במבול שאלות והצקות.
בכל זה יפעת עמדה בכבוד, תוך כדי מציאת גשר בין טעמינו השונים, ופשרות המקובלות בין שנינו.
גם את מבול השאלות היא קיבלה בהבנה ותמיד תוך ניסיון להתאים הכל לטעמנו וצרכינו.

בנוסף, יכולתה של יפעת לצאת מהמסגרת בכל הנוגע לצבעים של הבית, ולא ללכת על השבלונות המקובלות, יצרו צבעוניות מיוחדת בביתנו, תוך שמירה על היותם נעימים וזורמים בין החללים השונים. דבר שהיה לי חשוב מאוד מלכתחילה. ההתאמה של כל הרהיטים שנבחרו, של כל הפריטים העיצוביים, בפיקוחה של יפעת, הם שיצרו חלל זורם, חיבור בין כל החלקים ומראה נפלא להכל.

יתרון נוסף התגלה בכך שלקחנו את יפעת לשלב של הפיקוח בנוסף ללקיחת קבלן שהיא עובדת איתו. החיבור בין השניים ויכולתה לגשר על בעיות רבות שהתגלו תוך כדי שיפוץ התגלו כחשובות ביותר. גם עם הקבלן, וגם עם ספקים אחרים, בנוסף לחסכון כספי עצום.

לסיכום, אנחנו אוטוטו מסיימים את השיפוץ, והתוצאה מדהימה.

יפעת, תודה על הסבלנות, על הליווי ועל כל העזרה. לא היינו עוברים את זה בלעדייך!
משפחת קמר

לצפיה בבתים מעוצבים – קליק על התמונה

לצפיה בבתים מעוצבים – קליק על התמונה