ממליצים | דינה ואריק

אני רוצה להתחיל דווקא מהסוף, הבית שלנו מיוחד ומרהיב ביופיו, בית חם וצבעוני כמו שרצינו, כשהצבעים שנבחרו משרים אווירת נועם ורוגע, מעוצב בטוב טעם ומואר.
כל האורחים שמגיעים אלינו הביתה יוצאים נדהמים ונפעמים והכי חשוב, אנחנו מאוד אוהבים את הבית, נוח לנו מאוד לחיות בו ולארח, הוא פונקציונלי ופרקטי ועונה על כל דרישותינו וצרכינו.
תקופה ארוכה ישבנו עם יפעת על התכנון, נפגשנו איתה אחת לשבועיים אצלה בסטודיו כשמיכאל דואג לקפה ולכיבוד ויפעת במסירות, אכפתיות ובסבלנות רבה בודקת איתנו מה הצרכים שלנו, מציעה רעיונות, מספקת תשובות לשאלות ששאלנו ועוברת איתנו פרט אחר פרט במלוא תשומת הלב ובמקצועיות רבה כשהיא מפגינה ידע מקצועי ועדכני. ואומנם, אין דבר שלא נלקח בחשבון כולל המקלחות המפנקות, חשיבה על מקומות איחסון רבים, אוסף האצבעונים שלי שמצא את המקום הראוי לו במרכז הבית והמדרגות המצוירות שהיו חלום שלי שהתגשם.
כשהגיע שלב בחירת הספקים, יפעת המליצה אולם הבחירה הסופית הייתה בידינו, ואומנם חלק מהספקים היו המלצות שלה וחלקם בחרנו בעצמנו.
הכיף הגדול היה ללכת עם יפעת לחנויות ולבחור, החלטות שהן לא פשוטות, יפעת עזרה לנו להתכוון לדברים שיתאימו לבית.
מהרגע שעזבנו את הבית ועד שנכנסנו אליו בחזרה עברו שבעה חודשים, שבהם היינו בקשר שוטף עם יפעת, שהגיעה כמובן מספר פעמים לבדוק את ההתקדמות ועבדה בשיתוף פעולה עם בעלי המקצוע.
לסיכום, כל התהליך היה בשבילנו חוויה נפלאה הרבה בזכות הליווי של יפעת לאורך כל הדרך, ועל כך מגיעה לה תודה ענקית.

משפחת דרזנר פונדק

 

לצפיה בבתים מעוצבים – קליק על התמונה